לוגו לוק פור יו

מנעולן בנורדיה

מחפשים מנעולן בנורדיה זמין עבורכם 24 שעות? במידה ואתם זקוקים להחליף צילינדרים, פתיחת דלתות פריצת רכבים ואופנועים, חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת.

פורץ מנעולים בנורדיה – והדלת שוב פתוחה

זקוקים לפורץ מקצועי ואמין ? כאשר הדלת נטרקת מאחוריכם ואתם עומדים בחוץ ללא יכולת לחזור לדירה אתם מרגישים חסרי אונים.
הפתרון היחידי אשר עומד בפניכם הוא לקרוא למנעולן מוסמך באזור מגוריכם. אל תנסו לפתוח את הדלת בכל מני דרכים משונות. וזאת משום שאתם עלולים לעשות נזק.
אנו ממליצים לכם לצלצל למנעולן מוסמך. העלות על פריצה איננה יקרה. וכמו כן היא הרבה יותר עדיפה מלנסות להיכנס מהחלון דרך השכנים ולהסתכן בחיינו.
פריצת דלת נעשית הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. גם אם מדובר במפתח שנשבר בחור של המנעול.

מנעולן בנורדיה

פורץ מנעולים בנורדיה – החלפת צילינדר במהירות

כאשר אנו עוברים למשרד חדש חשוב לנו להגן ולשמור על החומרים הרגישים לנו. מסמכים חשובים שאנו לא מעוניינים שיגיעו לאנשים זרים. במיוחד שאנו לא יודעים למי יש גישה ברמת המפתח למשרד שרכשנו לא מזמן או שכרנו. כאשר תזמינו מנעולן הוא יגיע להתקין לכם צילינדר חדש וייתן לכם שקט נפשי לטווח ארוך. אז אל תיקחו סיכון כאשר אין לכם מושג מי מחזיק במפתחות לעסק שלכם. חצי שעת עבודה של מנעולן וסכום לא גבוה ייתן לכם שקט לשנים רבות.
אנו ממליצים לכם להתייעץ עם המנעולן שהגיע אליכם אודות התקנת מנעול ביומטרי לדלת.

מנעולן בנורדיה

מנעולן בנורדיה – מה הוא מנעול ביומטרי?

מנעול ביומטרי הנו מנעול חכם הפותח לכם את הדלת באמצעות טביעת האצבע שלכם. ולכן הכניסה לכל מקום הופכת לקלה, פשוטה והרבה יותר נוחה. וזאת משום שלא תזדקקו למפתח לכל מקום שאתם הולכים. בין אם זה ארוחת צהריים בחוץ או לפגוש מישהו לשנייה בחוץ. מה גם שאפשר לפתוח מרחוק את הדלת באמצעות אפליקציה חכמה, לוח מקשים או אם אתם שומרי שבת אז גם בשיטה הישנה. תשתמשו במפתחות שיגיעו עם המנעול הביומטרי. למנעול הביומטרי יש בטרייה חזקה שמחזיקה המון זמן. יש עוד פן מרגיע במנעול ביומטרי. אם אחד הילדים שלכם חוזר הביתה מבית הספר ושכח מפתח, אתם לא צריכים להתרוצץ ולחשוב איך יכנס הביתה. תנו לו את הקוד ללוח המקשים והוא כבר יסתדר בעצמו. או לחילופין טביעת האצבע שלו על הלוח שיכול לזכור עשרות מספרים.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם אינו עובד כשורה, אתם צריכים להחליף אותו. אינכם יודעים לאיזה צילינדר הכי כדאי להחליף? אין זו בעיה. התקשרו למנעולן מבית לוק פור יו. הוא ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. המנעולנים של לוק פור יו הם מקצועיים מאוד. וכמו כן אדיבים ומבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לכן במידה ואתם צריכים ייעוץ לאיזה צילינדר להחליף, תוכלו להתייעץ עם מנעולן מלוק פור יו. לכן, התקשרו אלינו והמנעולן יגיע עד אליכם בזמן קצר מאוד. זאת ועוד: המנעולן יביא עמו מבחר של צילינדרים ממנו תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר מבחינת איכות ומחיר. במידה ותבחרו בצילינדר תוצרת מולטילוק, תעשו את הבחירה הנכונה. וזה משום שצילינדר תוצרת מולטילוק הינו בעל עמידות גבוהה לפריצות. תוכלו לרכוש צילינדר זה גם מהאתר שלנו. למשל צילינדר מולטילוק mtl800. 

 

מחפשים מנעולן באזורים נוספים ? מנעולן נתניה והסביבה זמין עבורכם 24 שעות. אם תרצו החלפת צילינדרים, תיקון דלתות, רכבים ואופנועים. חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת עבור שרות מנעולן בקרבת ביתכם.

דקות מקסימום

זמן המתנה למנעולן בנורדיה