לוגו לוק פור יו

מנעולן בנשר

מחפשים מנעולן בנשר?

שרות מנעולן 24 שעות לכל סוגי עבודות המנעולנות: פריצת מנעולים, שרות החלפת צילינדר
פריצת רכבים וכספות. חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת.

מנעולן בנשר – מה עם מנעול חכם לבית שלכם?

מה הוא מנעול חכם בכלל? מנעול חכם או בשמו מנעול ביומטרי עובד בעזרת טביעת אצבע, לוח מקשים ואפליקציה אשר תפתח לכם את הדלת ממרחק. כפי שניתן לראות זו טכנולוגיה מצוינת כאשר אתם רוצים לתת גישה ממרחק  לבני משפחה בזמן אתם לא בבית או שסתם לא בא לכם להסתובב עם מפתחות בכיס שלכם. כאשר אתם מבקשים ממנעולן התקנת מנעול ביומטרי חכם, תשאלו את כל השאלות משום שאתם תרצו לתת גישה לילדים הקטנים שלכם. ולכן חשוב שהם ידעו להשתמש בטביעת האצבע או בקוד בצורה כזו שהיא לא תינזק.
דמיינו סיטואציה בה הילד שלכם חזר מבית הספר ללא מפתח ואין לו איך להיכנס. אולם עם מנעול ביומטרי הוא יוכל להיכנס באופן חופשי ואתם נשארים עם ראש שקט.
במידה ואתם שומרי שבת ואתם לא רוצים להיכנס ולצאת עם הלוח החכם, יש לכם אופציה כזו. המנעול הביומטרי מגיע עם מפתחות יחד אתו על מנת שתוכלו להיכנס ולצאת בשישי שבת בדרך הישנה.

מנעולן בנשר

פורץ מנעולים בנשר – מהיר ומקצועי

הלך לכם הצילינדר בדלת, יש לכם גם ככה על הראש. אם אתם חושבים שאתם יודעים להחליף בעצמכם את הצילינדר אז מעולה תנסו. אך כל נזק שתגרמו לצירים או לדלת יעלה לכם ביוקר מאוחר יותר. אז תחשבו טוב אם אתם יודעים מה אתם עושים כי אחרת תאלצו להזמין  מנעולן מורשה לטפל לכם בבעיה שמלכתחילה לא הייתה יקרה מדי. כאשר מדובר בהחלפת צילינדרים בדלתות רב בריח, עדיף שתשאירו את המלאכה למנעולן מורשה ומוסמך. היום יש מנעולן קרוב לביתכם בכל רגע נתון במרחק של גג חצי שעה.

מנעולן בנשר

מנעולן בנשר – איבדתי את המפתח של הרכב

איבדתם את המפתחות של הרכב וזקוקים לשכפול מפתחות?
גם אם שכחתם את המפתות של הרכב בסוויץ' והתקשרתם לפורץ רכב לטפל לכם בבעיה דעו שהשרות שלנו מהיר ואמין. מנעולן פורץ רכבים ישכפל לכם את המפתחות או יפרוץ לכם את הרכב במחירים מעולים. השאירו פרטים או חייגו אלינו ותוכלו לברר מחיר על שכפול מפתחות לרכב במחיר שיפתיע אתכם.

החלפת צילינדר לדלת

במידה והצילינדר שלכם אינו תקין, תצטרכו להחליף צילינדר לדלת. אינכם מבינים דבר בצילינדרים? אין זו בעיה כלל! התקשרו למנעולן מבית לוק פור יו. המנעולן ייתן לכם הצעת מחיר משתלמת כבר בטלפון. וברגע שתקראו לו, הוא יגיע תוך זמן קצר. המנעולן ייעץ לכם לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף. צילינדר שיתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת מחיר. ברגע שהמנעולן יגיע אליכם, הוא יביא אתו מבחר של צילינדרים ויעזור לכם לבחור ממנו את האחד שיתאים לכם ביותר. כמו כן, אתם יכולים לסמוך על המנעולנים שלנו משום שיש להם ידע רב. וזאת בזכות ההכשרה המקיפה שהם עברו. וכמו כן יש להם ניסיון רב בתחום המנעולנות. לכן הם ייעצו לכם בשמחה, ויחליפו לכם את הצילינדר במיומנות. במידה ותבחרו בצילינדר תוצרת מולטילוק, תעשו בחירה נבונה. וזאת משום שצילינדר תוצרת מולטילוק הינו בעל עמידות גבוהה לפריצות. למשל צילינדר מולטילוק אנטר

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן קריית מוצקין והסביבה זמין עבורכם בכל שעה בכל סוגי עבודות המנעולנות.
חייגו בכל שעה להצעת מחיר משתלמת. וצוות לוק פור יו ידאג לכם בכל סוג פריצה, התקנה או תיקון דלת שתזדקקו לו.

מנעולן בנשר זמין 24 שעות ביממה

  • פורץ מנעולים 24 שעות ביממה
  • פורץ דלתות בנתניה 24 שעות.
  • פורץ כספות מומחה לכל סוגי הכספות
  • פורץ רכב מוסמך בנתניה והסביבה
  • שחזור מפתחות לרכב 
  • החלפת צילינדר
  • תיקון דלתות תקועות וטרוקות והחלפת בריחים.
  • פריצת תיבת דואר

איך לפתוח מנעולים עם האקדח פורץ מנעולים