לוגו לוק פור יו

מנעולן בסתריה

צריכים שרות מנעולן בסתריה?

שרות מנעולן 24 שעות. לפריצת דלתות, פתיחת כספות, פריצה לרכב נעול או אופנוע. במידה
ותזדקקו למנעול חדש לדלת או שכפול מפתח נוסף למנעול הקיים, שרות מנעולן 24 שעות יעזור לכם גם בזה.

מנעולן בסתריה – המהירות חשובה

כאשר אנו מגיעים הביתה ומגלים לחרדתנו שהמפתח נשבר לנו בחור המנעול, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להזמין מנעולן בעל הסמכה שיטפל לנו בבעיה. אחרת אם ננסה לדחוף לשם דברים אנו עלולים לעשות יותר נזק למנעול. לכן עליכם לנשום עמוק טרם תעשו נזק בלתי הפיך. כזה שיגרום לכם לשלם עבורו יותר כסף ממה שחשבתם.
כאשר אתם מזמינים מנעולן מוסמך דעו שיש לו ציוד עדין שיכול לפתוח לכם את הדלת בקלות.
וכמו כן ללא מאמץ מיותר. ויותר חשוב, ללא נזק לדלת. זה הדבר החשוב ביותר. הוצאת מפתח שבור מהדלת עבור מנעולן בעל הסמכה זו עבודה פשוטה מאוד שתסתיים מהר. גם כאשר אתם זקוקים לפריצת כספת אתם כמובן לא תעשו את הפריצה בעצמכם. ככה זה גם עם המנעול של הדלת.

מנעולן בסתריה

מנעולן בסתריה – וקדימה להתחיל מחדש

כאשר אנו רוצים הצעת מחיר עבור כל הדלתות במשרד שלנו וכמו כן אנו רוצים להחליף את הצילינדרים הקיימים בחדשים מסיבותינו אנו, אז אחד השיקולים יהיו לעשות את כל העבודות. כאשר אתם מדברים עם מנעולן בעל הסמכה תבקשו ממנו גם שיבדוק את הצירים של הדלתות שבהם אתם רוצים החלפת צילינדר רב בריח. אם כבר המנעולן שלכם הגיע, תעשו בדיקה מקיפה נוספת. ובנוסף תשאלו מה עוד אפשר לבדוק ולחדש.

מנעולן בסתריה – מנעול חדשני

האם שמעתם על מנעול ביומטרי? אם מחליפים למנעול חדש עדיף לכם כבר לשאול את המנעולן שלכם אודות מנעול ביומטרי חכם. כזה שפועל על טביעת אצבע ואפשר לפתוח את המנעול בעזרת האצבע, לוח מקשים, או אפליקציה. החיים שלכם יהפכו לקלים. וכמו כן נוחים כאשר אתם רוצים לפתוח בשלט רחוק את הדלת של הבית לאיש מקצוע שהזמנתם ללא צורך להיות בדירה או במבנה.
שאלו את המנעולן שלכם אודות מנעול ביומטרי חכם.

מנעולן בסתריה

שחזור מפתח לרכב

קרה לך אולי המקרה הבא: אתה ממהר לעבודה. הולך לכיוון הרכב שלך אך מגלה שהמפתח אינו אצלך. איבדת את המפתח כנראה. במידה וזהו המפתח היחיד שלך, תצטרך לעשות שחזור מפתח לרכב. אז אין זה משנה מאיזו תוצרת הרכב שלך. בין אם זו תוצרת גרמניה או תוצרת יפן. המנעולנים מבית לוק פור יו משחזרים כל מפתח מכל סוג. אז אל תיבהל, התקשר כבר עכשיו למנעולן מבית לוק פור יו. זאת ועוד: המנעולן שלנו ייתן לך הצעת מחיר כבר בטלפון. וכמו כן יגיע עד אליך במהירות. בנוסף המנעולן ישחזר לך את המפתח בזמן קצר. ותקבל מפתח משוחזר מ0. וכך תוכל לשכוח בכלל שאבד לך המפתח. ותוכל להמשיך ביומך.

מתי כדאי לעשות שכפול מתפתח לרכב

במידה ואתם רואים שהמפתח של הרכב שלכם מתחיל לעשות בעיות. כלומר פעם הוא עובד ופעם אינו עובד. מהרו לעשות שכפול מפתח. וזאת כדי שבפעם הבאה שהמפתח לא יעבוד, לא תיתקעו ללא מפתח כלל. לחילופין, יש לכם מפתח בודד- אתם מסתכנים אם אתם לא משכפלים אותו. וזאת משום שבמידה ובעתיד במפתח היחיד שלכם ילך לאיבוד, תישארו ללא מפתח כלל. 

מדוע כדאי לבחור במנעולן מבית לוק פור יו?

המנעולנים של לוק פור יו הינם מקצועיים מאוד. וזאת בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. כמו כן הם מעודכנים במוצרים ובשירותים חדשים שיוצאים לשוק. והם משתמשים בהם ביום יום. המנעולנים שלנו בעלי ניסיון וידע רב. גם בזכות זה שהם מטפלים בהרבה מקרים שונים בתחום ביום יום. יתר על כן יש להם תעודת הסמכה. ובנוסף תעודת יושר ממשטרת ישראל. כלומר, התעודה מאפשרת להם לעסוק בתחום המנעולנות. לכן סמוך על המנעולנים שלנו בעיניים עצומות בכל נושא בתחום. כאשר תזמין אותם, הם יגיעו במהרה עד אליך. לאור כל אלו, אל תתלבט הרבה. והזמן את המנעולנים מבית לוק פור יו לכל בעיה בתחום המנעולנות. 

 

זקוקים למנעולן במקומות נוספים?

מנעולן ברחובות זמין עבורכם 24 שעות לפריצת דלתות, פתיחת כספות, פריצה לרכב נעול או אופנוע. במידה ותזדקקו למנעול חדש לדלת או שכפול מפתח נוסף למנעול הקיים.

מנעולן מוסמך בסתריה יהיה זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.