לוגו לוק פור יו

מנעולן בפרדסיה

זקוקים למנעולן בפרדסיה?

מנעולן 24 שעות זמין עבורכם בכל שעות היממה. לפריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, תיקון וכיוון דלתות מכל הסוגים. חייגו היום ומנעולן של לוק פור יו יגיע אליכם ויבצע את העבודה במחיר מעולה ועם חיוך.

מנעולן בפרדסיה – כיוון דלתות מדוע זה חשוב

כאשר מזניחים טיפול בדלת פלדלת, אתם עושים נזק לא רק לצירים אלה גם לרצפה שלכם. כאשר דלת נגררת ברצפה היא דופקת את המרצפות ואתם בעצם יוצרים שביל לאורך כל הרצפה. והדבר יוצר מראה לא אסתטי. מעבר לזה שהדלת שלכם לא מכוונת וזה משהו שאתם צריכים כל כמה שנים לעשות. התקשרו אלינו ומנעולן מוסמך של לוק פור יו יוכל לעזור לכם עם הדלת החורקת בכל שעה. וכמו כן במחירים מעולים. זכרו, דלת חורקת היא לא רק נזק מצבר לדלת אלה גם לרצפה שלכם.

מנעולן בפרדסיה

שירותי המנעולנות אותם אנו מבצעים בפרדסיה:

  • תיקון דלתות מכל הסוגים
  • שירות פורץ כספות 24 שעות
  • החלפת צילינדרים לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים

מנעולן בפרדסיה – החלפת צילינדר

להחליף צילינדר בדלת זו לא פעולה פשוטה. במיוחד כשמדובר בידע מוקדם כיצד לחזק את הדלת כפי שצריך. וכמו כן איך לעשות את המלאכה מבלי לפגוע בדלת. לכן אנו ממליצים לכם לא לקחת סיכון כאשר מדובר בדלת רב בריח. אלא פשוט חייגו למנעולן שיבצע לכם החלפת צילינדר במהירות ללא נזקים משניים. משום שלפרק ולהרכיב כל אחד יודע. אבל השאלה איך הוא מרכיב חזרה את הדלת.

  • מנעולן בפרדסיה

החלפת צילינדר לדלת תוצרת מולטילוק

במידה ואתם צריכים להחליף צילינדר לדלת, אין זו בעיה בכלל! בתקשרו למנעולן מלוק פור יו. המנעולן ייתן לכם הצעת מחיר כבר בטלפון. וכאשר תזמינו אותו אליכם, הוא יגיע תוך זמן קצר. במידה ואתם לא מבינים בסוגי צילינדרים שונים, המנעולן שלנו ייעץ לכם למה הכי כדאי לכם להחליף. כמו כן, הוא יביא אתו מבחר של צילינדרים וממנו תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר מבחינת איכות ומבחינת מחיר. המנעולנים של לוק פור יו הינם מקצועיים מאוד. וזאת בזכות העובדה שהם עברו הכשרה מקיפה בתחום המנעולנות. וכמו כן הם מעודכנים במוצרים ובשירותים חדשים שיוצאים לשוק. ולכן תוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות בכל נושא בתחום המנעולנות. לבסוף, סמכו על המנעולנים שלנו שיחליפו לכם את הצילינדר במקצועיות רבה. במידה ותבחרו בצילינדר תוצרת מולטילוק תעשו בחירה נבונה. וזה משום שצילינדר מתוצרת זו הינו בעל עמידות גבוהה לפריצות. למשל צילינדר מולטילוק mtl800.

מנעולן בפרדסיה – התקנת מנעול ביומטרי חכם

כאשר הזמנתם אליכם הביתה מנעולן בעל הסמכה לביצוע, החלפת צילינדרים או פריצת דלת, אל תשכחו לשאול אותו לגבי מנעול ביומטרי חכם. מנעול שנותן לכם את האופציה לפתוח ולסגור את הדלת באמצעות טביעת אצבע, לוח מקשים או אפליקציה חכמה. מנעול ביומטרי נותן לכם את השקט לא לדאוג בכל פעם שננעלתם מחוץ לבית בלי מפתח. אתם פשוט נכנסים לאפליקציה או משתמשים באצבע שלכם וחוזרים פנימה במהירות.

זקוקים למנעולן באזורים נוספים? מנעולן נורדיה זמין עבורכם בכל שעות היממה: לפריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, תיקון וכיוון דלתות מכל הסוגים. חייגו היום להצעת מחיר משתלמת לכל סוגי עבודות המנעולנות.

איך לפתוח מנעולים עם האקדח פורץ מנעולים

תנו לנו לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב

ניסיון משנת 2010