לוגו לוק פור יו

פורץ רכבים בתל אביב

שכחתם את המפתחות בתוך הרכב? צלצלו לאיתי בכל שעה. איתי פורץ רכבים בתל אביב ללא נזק 24 שעות ביממה.

מנעולן רכב בתל אביב

איתי יודע לבצע פריצה גם דרך החלון בשיטה הרגילה עם מוט וגם דרך הצילינדר של הרכב בשיטת הדגדוג.

מדוע חשוב לדעת לפרוץ רכבים בתל אביב בשיטת בדגדוג

פריצת רכב מתחלקת לכמה סוגים: פריצה באמצעות דגדוג המנעול ופריצה באמצעות מוט. הבעיה היא כאשר יש נעילה חזקה יותר לרכב שנקראת נעילה וואקום. בנעילת וואקום לא ניתן לפרוץ את הרכב עם כרית פתיחה רגילה מכיוון שהכפתור נמשך למטה באופן אוטומטי ובלתי נשלט ולכן לא ניתן להרים אותו למעלה בשום דרך וחייב לבצע פריצה באמצעות דגדוג צילינדר הרכב. ולכן אתם צריכים פורץ רכבים בתל אביב שיודע לפרוץ בשיטת הדגדוג.

איך פורץ רכבים בתל אביב פורץ רכב בשיטת הדגדוג

אז ככה: לכל רכב יש את הפיקלים שלו, לפי סוג רכב והשנה. פורץ רכבים בתל אביב מקצועי צריך שיהיה ברשותו את כל סוגי הפיקלים לכל סוגי הרכבים. מה שעושים זה מכניסים את מכשיר הדגדוג לתוך הצילינדר ובפעולה של כניסה והוצאת המכשיר מפעילים לחץ עדין לפתיחה ולסגירת הצילינדר עד שכל הפינים נתפסים במקומם והמנעול נפתח.

כמה מהר אמור להגיע פורץ רכבים בת"א

פורץ רכבים בת"א פורץ רכבים בת"א אמור להגיע בסביבות 20 דקות פלוס מינוס לכל אזור תל אביב והסביבה. ובמקרה חירום אפילו מהר יותר כך שאם אתה חייבים פריצת רכב דחוף בת"א רצוי שתשאלו את פורץ הרכבים כמה מהיר הוא יכול להגיע.

מה עוד מנעולן הרכב שלנו מבצע בתל אביב

מנעולן רכב מחברתנו ידע לבצע פריצת דלת בתל אביב, פריצת מנעולים ועוד. לכל השירותים ניתנת אחריות מלאה של 12 חודשים לפחות. רצוי לבקש את תעודה האחריות מהמנעולן בתל-אביב.

החלפת צילינדר לדלת

אחד השירותים אותו מבצע המנעולן מלוק פור יו הוא החלפת צילינדר לדלת. אז במידה ושמתם לב שהצילינדר שלכם לדלת אינו עובד כמו שצריך, זה סימן שצריך להחליף אותו. לכן התקשרו למנעולן מלוק פור יו, והוא ייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית בשיחת הטלפון. וכשתזמינו אותו להחליף לכם את הצילינדר, הוא יגיע במהירות. אם אינכם יודעים לאיזה צילינדר כדאי לכם להחליף, המנעולן שלנו ייעץ לכם כך שתבחרו בצילינדר המתאים לכם מבחינת איכות ומבחינת עלות. זאת ועוד: המנעולן שיגיע אליכם הוא מקצועי מאוד ובעל ניסיון וידע רב בתחום המנעולנות ולכן יחליף לכם את הצילינדר במקצועיות רבה. רוצים להתייעץ עם המנעולן בכל נושא בתחום המנעולנות? אין בעיה כלל! המנעולן שלנו מקצועי מאוד ובעל ידע רב, כך שיוכל לייעץ ולעזור לכם בכל נושא בתחום המנעולנות. לבסוף תוך זמן קצר המנעולן יחליף את הצילינדר לדלת לשביעות רצונכם!  במידה ותהיו מעוניינים תוכלו גם לרכוש צילינדר בחנות האינטרנטית שלנו. למשל צילינדר מגנום

פורץ רכבים בתל אביב

 

למה כדאי לבחור בנו:

  1. בגלל האמינות – תמיד נשמור לכם על היקר מכל ונדאג שתרגישו בזה
  2. בגלל השירות – אנו תמיד זמינים לתת שירות מהיר ומקצועי גם לא במסגרת האחריות
  3. בגלל המחיר- המחירים שלנו יהיו מחירי שוק ומטה בדגש על הלמטה

אז אנו מקווים שתעשו את הבחירה הנכונה ותבחרו בנו לבצע עבורכם שירותי פריצת רכבים בתל אביב.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים הצעת מחיר בטלפון? צלצלו אלינו בכל שעה.

הדלת תקועה? צריכים פורץ דלתות בתל אביב? מחכים מכם לטלפון.

טיפים לבחירת פורץ רכבים בתל אביב:

צריכים פורץ רכב בתל אביב ולא יודעים במי לבחור? 
תנו לנו לתת לכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם בבחירת הפורץ המתאים.

  1. בדקו תעודת מנעולן מוסמך
  2. בדקו אחריות לרכב במידה ויגרם נזק
  3. דרשו הצעת מחיר בטלפון