פורץ רכבים בחולון – אמין זמין ומגיע מהר!

נתקעתם בחוץ והמכונית נעולה? לא יכולים להיכנס לרכב? אל דאגה! הזמינו פורץ רכבים בחולון ואנחנו נעשה עבורכם את העבודה!

סיוט של כל נהג הוא איבוד מפתח המכונית או השארתו בתוכה ללא  יכולת להיכנס לרכב. ישנן כמה דרכים שאפשריות כדי לעשות זאת. האחת היא להשתמש במפתח הרזרבי, אותו אסור להחביא במכונית אלא במקום שבמקרה הצורך ניתן להגיע אליו. השנייה לנסות לפתוח בזהירות מרבית את מנעול הדלת, מה שאינו מומלץ למי שאינו בקיא בתחום, אבל הזמנת פורץ רכבים בחולון או בכל עיר בה נתקענו עם הרכב היא הדך הנכונה, הטובה והיעילה ביותר.

פורץ רכבים בחולון ניסאן מיקרה

פורץ רכבים בחולון ניסאן מיקרה

פריצת רכבים בחולון ללא נזק:

  • פריצת רכבים יפניים כגון: מאזדה, טויוטה, הונדה, סוזוקי ועוד
  • פורץ רכבי יוקרה : מרזדס, BMW, אאודי, סקודה ועוד
  • כל סוגי הפריצות לרכבים ללא נזק לרכב!

מה לבדוק כשמזמינים את הפורץ?

בכל הזמנת פורץ רכבים  צריך לוודא שהוא בעל הסמכה ויש בידו רישיון לעסוק במקצוע. יש לו את כל הכלים והשיטות לעשות זאת ובכך נמנע נזק למכונית. לעיתים פריצת מכונית לקוחת מספר דקות בלבד. בכל מקרה כדאי לחכות לבעל המקצוע. לפרוץ עצמאית, גם במחיר של נזק, רק במקרה של חיים ומוות. פורצי המכוניות צריכים לעבור הכשרה ולקבל תעודת יושר ממשטרת ישראל. במרבית המקרים הם לומדים את כל מקצוע פריצת המנעולים ומתמחים כל אחד בתחום שמעניין אותו יותר.

מה אנחנו מציעים לכם?

לפעמים נקראים פורצי רכבים לרכבים שגנבים ניסו לפרוץ את המנעול כדי לגנוב את המכונית, לא הצליחו אבל גרמו לנזקים למנעול ואין אפשרות להשתמש במפתח כדי לעשות זאת. פורץ רכבים בחולון שנקרא לפרוץ דלת של מכונית מגיע למקום במהירות, זהו בעצם יסוד המקצוע. בדרך כלל הלקוח נמצא במתח והוא מחכה למנעולן בקוצר רוח. ככל שהמנעולן מגיע מהר הלקוח נרגע. אנחנו מבטיחים להגיע בזמן קצר מאד! לא תשארו בחוץ יותר זמן ממה שמחייבת המציאות!

למה דווקא אנחנו?

חברת לוק פור יו מתמחה בפריצה של מכוניות שניסו לגנוב אותן, הרסו את המנעול או שהמפתח ננעל בפנים. אנחנו עושים עבודה נקייה ומסודרת, עם מענה מהיר אדיב ואמפתי, על מנת שתוכלו לקבל את האוטו במהירות בלי עגמת נפש. אנחנו לא נהרוס מה שלא צריך, ונעשה עבודה עדינה ומקצועית. כמובן שבעלי המקצוע שלנו הם בעלי רישיון וניסיון רב.

התקשרו עכשיו!