לוגו לוק פור יו

תיקון דלתות בבת ים

זקוקים לתיקון דלתות בבת ים? מנעולן בבת ים זמין עבורכם לתיקון כל בעיה בדלת שלכם גם אם תצטרכו לכוון את הדלת או פורץ דלתות ב 4 בבוקר, בין אם מדובר בדלת רב בריח, חסם או דלת שיריון מנעולן של לוק פור יו יגיע תוך 30 דקות לתקן לכם את הדלת התקולה.

תיקון דלתות בבת ים – כיצד מסדרים דלת זכוכית?

אתם מנסים לסגור את דלת הזכוכית שלכם במשרד ואתם מגלים שהיא לא נסגרת עד הסוף מה עושים? דבר ראשון אל תדחפו בכוח את הדלת אתם עלולים לסדוק אותה, אומנם הזכוכית ממנה עשויים דלתות הזכוכית מאוד חזקות אך גם להם יש סף שבירה מסויים, במצב שכזה אתם זקוקים לבצע תיקון דלת זכוכית באופן דחוף, אחרת המשרד שלכם לא ינעל או שיגיע מישהו וידחוף את הדלת בכוח ויגרום לה נזק, כאשר מנעולן בבת ים יגיד לכם שאולי המנגנון הלך והוא לא יכול לתת לכם הצעת מחיר בטלפון אלה הערכה לעבודה אל תלחצו, במקרה של דלתות זכוכית יש את המורכבות של הדלת לכן עד שרואים את הבעיה בעין לא ניתן לתת הערכת מחיר מלאה, אתם יכולים כמובן לסמס תמונה למנעולן בבת ים והוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר בזכות התמונה אך עדיין יכולות להיות הפתעות בשטח. תיקון דלתות בבת ים

תיקון דלתות בבת ים – תיקון דלת רב בריח

קרה לכם פעם שניסיתם לנעול את הדלת רב בריח שלכם ונאלצתם להפעיל כוח רב על מנת שתנעל? אם כך אתם חייבים תיקון דלתות בבת ים וזקוקים למנעולן בבת ים, משום שזה מצב שעתיד לשבור לכם את המפתח בדלת ותאלצו לשלם הרבה יותר מאשר כיוון הצירים של הדלת ותיקון דלת הרב בריח שלכם, תקדימו תרופה למכה ותתקשרו למנעולן בבת ים לפני שתתקעו בחוץ עם מפתח שבור עקב הלחץ הרב שאתם מפעילים, חייגו בכל שעה למנעולן של לוק פור יו ותקבלו מענה מהיר וזמינות מיידית.
 

אנו מציעים שרות מנעולן בבת ים בתחומים נוספים:

  • שירות פורץ כספות 24 שעות
  • החלפת צילינדרים לדלתות רב בריח, מולטילוק, רשפים ועוד
  • פורץ רכבים ללא נזק לרכב עד 20 דקות הגעה
  • כיוון דלתות שחורקות ולא נסגרות כמו שצריך כגון: דלתות עץ, פלדלת, זכוכית, הזזה ועוד
  • החלפת מנעולים והתקנת מנעולים ביומטריים
שרותי מנעולנות נוספים שתוכלו לקבל דרך לוק פור יו – I חידוש דלתות בבת ים I תיקון צירים לדלת בבת ים I תיקון דלתות בבת ים I תיקון פלדלת בבת ים I תיקון דלת בבת ים I תיקון דלת עץ בבת ים I תיקון דלת ממד בבת ים I תיקון דלת רב בריח בבת ים I תיקון דלת שריונית חוסם בבת ים I קיצור דלת ממד בבת ים I החלפת מנגנון לדלת בבת ים I החלפת מנעולים בדלת בבת ים I תיקון דלת לאחר פריצה בבת ים I הרמת דלת בבת ים I כיוון לדלת בבת ים I תיקון משקוף לדלת בבת ים  I החלפת צירים לדלת בבת ים I תיקון מנעול לדלת בבת ים I פורץ מנעולים בבת ים I מנעולן בבת ים I פורץ רכבים בבת ים I תיקון דלת בבת ים – חייגו אליינו בכל שעה ונשמח לתת לכם את השרות המצויין שמאפיין את לוק פור יו

תיקון דלתות ב-lock4you

 תיקון דלתות הוא תחום עיקרי מתחומי העיסוק שלנו ולכן כל תיקון דלתות שנבצע יתבצע על הצד הטוב ביותר, תיקון דלתות מעולה ומקצעוי, באיכות ללא פשרות לכל סוגי הדלתות והחברות השונות. אנו מבצעים תיקון דלתות פנים, תיקון דלתות עץ, שיפוץ מנגנונים, תיקון דלתות פלדה,,תיקון דלתות עץ, תיקון דלת פלדלת, תיקון דלתות רב בריח, ודלתות הזזה, תיקון דלתות מולטילוק כמובן תיקון דלתות רכב ובגאז', תיקון דלתות ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד, תיקון דלתות מעוצבות, תיקון דלתות לכניסת הביניין, מקלט, וכו'..

פניה לתיקון דלת רב בריח

תיקון דלתות רב בריח

סיבות רבות שאנחנו מקבלים קריאה לדלתות רב בריח ולרוב הקריאות הן תיקונים די פשוטים לתיקון. מקרה הכי שכיח של תקלות בדלתות הוא שחיקה והתיישנות הצילינדר והצורך להחליפו לחדש. מקרה נוסף הוא הצורך בכיוון הדלתות, איזון הדלת שזו העבודה קלה יחסית ולכן מתומחרת במחיר המינימלי ביותר – רק עבור שירות שאנו מספקים. ישנן תקלות מסובכות יותר לדוגמה מנגנון בדלת לא עובד יותר וגורם להיתקעות הדלת – מקרה זה איננו נפוץ וקורה לאחר שנים רבות וארוכות שהמנגנון בשימוש ואיננו הוחלף. מנגנון הדלת הוא חלק יקר ומרכזי בדלת.

סוגי דלתות נוספים: