פורץ רכבים בגבעתיים – זמין בכל שעה

נעולים מחוץ לרכב? גרים בגבעתיים? פורץ רכבים בגבעתיים זמין עבורכם 24 שעות ביממה, פריצת כל סוגי הרכבים ללא נזק!

לכולנו כבר קרה שאנו מעוניינים להיכנס לרכב והמנגנון מסרב להיפתח. אם זה בעיה בסוללה של השלט, זו באמת לא בעיה פשוט מחליפים אותה, אבל אם הכנסנו את המפתח לסוויץ’ של הרכב והוא נתקע זה כבר סיפור יקר יותר. במידה וזה קורה חנו ואנו נמצאים באזור גבעתיים, כדאי שנזמין אדם המומחה עם פורץ רכבים בגבעתיים. אם הוא יצליח להוציא את המפתח באמצעות כלים מיוחדים שברשותו מה טוב, אבל אם נצטרך להחליף את כל הסוויץ’ זה כבר יהיה בהרבה יותר יקר. לרוב כל המנעולנים, מומחים בפריצת כל סוגי הדלתות  וגם רכבים, כלומר כל מה שקשור למפתחות ומנעולים הם המומחים לביצוע עבודה זו. לכל מנעולן מומחה המתעסק גם עם  פורץ רכבים בגבעתיים  אסור לנו להיות חסרי אונים מחוץ לרכב ולהיכנס ללחץ כשמקרה כזה קור לנו. עלינו מיד להתקשר אל מנעולן והוא ייחלץ אותנו ויגיע תוך חצי שעה למקום.

שכפלו שלט נוסף

ההמלצות של כל המנעולנים, זה לשכפל שלט נוסף, דבר זה יימנע בעיות כמו פתיחת הרכב במידה והשלט שלנו הוא אינו תקין. גם לגבי מפתחות הרכב חייב להיות לנו אחד רזרבה בבית, אחרת אם המפתח יאבד חלילה ולא יהיה לנו מפתח נוסף, הנזק יהיה כפול ומכופל, כי אז נצטרך להחליף את כל המנגנון של הסוויץ’ הוצאה שתעלה לנו מעל 1,000ש”ח. לרוב המנעולנים ואלה המתמחים עם    פורץ רכבים בגבעתיים   ישמחו לתת לכם טיפים בנושא, אם ברכב ואם במיגון הבית. יש מקומות בהם מנעולנים מתקנים את שלטי הרכב במקום, אם תיגשו לחנות של מנעולן המומחה בשלטי רכב, תגלו שהוא יודע לבצע את הקידוד הנכון עבור השלט שלכם. בדרך כלל, ברגע ששכפלתם שלט חדש לרכב, תינתן לכם שנה אחריות על השלט החדש.

ליידע את הפורץ המומחה על סוג הרכב

פורץ רכבים

פורץ רכבים

כשאתם מזמינים פורץ רכבים חשוב מאוד שתיידעו את הפורץ על סוג הרכב שברשותכם, על מנת שיידע אילו כלים להביא אתו, לרוב פורץ רכב יוכל לפתוח כל סוג רכב ללא קושי רב.

שירותי הפריצה שלנו הם ללא נזק לכ סוגי הרכבים:

רכבים יפנים כגון: מאזדה, טויוטה, סובארו ועוד

רגבים גרמנים כגון: אודי, מרצידיס, BMW ועוד

אז אם נעלתם את עצמכם מחוץ לרכב ואתם גרים בגבעתיים, חייגו אלינו בכל שעה ונשמח לתת שירות אמין ואיכותי