לוגו לוק פור יו

פורץ רכבים בגבעתיים – זמין בכל שעה

נעולים מחוץ לרכב? גרים בגבעתיים? פורץ רכבים בגבעתיים זמין עבורכם 24 שעות ביממה, פריצת כל סוגי הרכבים ללא נזק!

לכולנו כבר קרה שאנו מעוניינים להיכנס לרכב והמנגנון מסרב להיפתח. אם זה בעיה בסוללה של השלט, זו באמת לא בעיה פשוט מחליפים אותה, אבל אם הכנסנו את המפתח לסוויץ' של הרכב והוא נתקע זה כבר סיפור יקר יותר. במידה וזה קורה לנו ואנו נמצאים באזור גבעתיים, כדאי שנזמין אדם המומחה עם פורץ רכבים בגבעתיים. אם הוא יצליח להוציא את המפתח באמצעות כלים מיוחדים שברשותו מה טוב, אבל אם נצטרך להחליף את כל הסוויץ' זה כבר יהיה בהרבה יותר יקר. לרוב כל המנעולנים, מומחים בפריצת כל סוגי הדלתות  וגם רכבים, כלומר כל מה שקשור למפתחות ומנעולים הם המומחים לביצוע עבודה זו. לכל מנעולן מומחה המתעסק גם עם  פורץ רכבים בגבעתיים אסור לנו להיות חסרי אונים מחוץ לרכב ולהיכנס ללחץ כשמקרה כזה קורה לנו. עלינו להתקשר מיד אל מנעולן והוא ייחלץ אותנו ויגיע תוך חצי שעה למקום.

שכפלו שלט נוסף

ההמלצות של כל המנעולנים, זה לשכפל שלט נוסף, דבר זה יימנע בעיות כמו פתיחת הרכב במידה והשלט שלנו הוא אינו תקין. גם לגבי מפתחות הרכב חייב להיות לנו אחד רזרבה בבית, אחרת אם המפתח יאבד חלילה ולא יהיה לנו מפתח נוסף, הנזק יהיה כפול ומכופל, כי אז נצטרך להחליף את כל המנגנון של הסוויץ' הוצאה שתעלה לנו מעל 1,000ש"ח. לרוב המנעולנים ואלה המתמחים עם פורץ רכב בגבעתיים ישמחו לתת לכם טיפים בנושא, אם ברכב ואם במיגון הבית. יש מקומות בהם מנעולנים מתקנים את שלטי הרכב במקום, אם תיגשו לחנות של מנעולן המומחה בשלטי רכב, תגלו שהוא יודע לבצע את הקידוד הנכון עבור השלט שלכם. בדרך כלל, ברגע ששכפלתם שלט חדש לרכב, תינתן לכם שנה אחריות על השלט החדש.

ליידע את הפורץ המומחה על סוג הרכב

פורץ רכבים

פורץ רכבים

כשאתם מזמינים פורץ רכב בגבעתיים חשוב מאוד שתיידעו את הפורץ על סוג הרכב שברשותכם, על מנת שיידע אילו כלים להביא אתו, לרוב פורץ רכב יוכל לפתוח כל סוג רכב ללא קושי רב.

שירותי הפריצה שלנו הם ללא נזק לכל סוגי הרכבים:

רכבים יפנים כגון: מאזדה, טויוטה, סובארו ועוד.

רגבים גרמנים כגון: אאודי, מרצדס, BMW ועוד.

פריצת רכב

אז מתי צריך להזמין פורץ רכבים? בוודאי קרה לכם לפחות פעם אחת בחיים מקרה ששכחתם את המפתח של הרכב בתוך הרכב והרכב ננעל כשהמפתח בפנים ואין לכם מפתח ספייר. אז במקרה כזה צריך להזמין פורץ רכבים. כמו כן במקרה שאבד לכם המפתח והרכב נעול ואין לכם מפתח ספייר, צריך להזמין פורץ רכבים. כמו כן במקרה המלחיץ הבא שבו הילד נשכח בתוך הרכב הנעול ואין לכם מפתח ספייר, צריך להזמין פורץ רכבים שיגיע במהירות ויפרוץ את הרכב. המנעולנים של לוק פור יו מקצוענים ובעלי ניסיון ויפרצו לכם לרכב במקצועיות וללא נזק. אבל לפני שתזמינו מנעולן לפרוץ את הרכב, בדקו שיש לו תעודת הסמכה ותעודת יושר מהמשטרה, כלומר שאין לו עבר פלילי ותיק פתוח במשטרה.

המנעולנים שלנו מקצועיים מאוד ובעלי ידע וניסיון רב בתחום. כמו כן הם משתמשים בכלים חדישים ביותר. ובנוסף לכל יש להם תעודת הסמכה ותעודת יושר ממשטרת ישראל המתירה להם לעסוק בתחום המנעולנות. ולכן תוכלו לסמוך עליהם שיפרצו לכם לרכב במקצועיות רבה ויעזרו לכם בכל נושא בתחום המנעולנות.

אולי תתעניינו גם במנעולן מומחה בפריצה

המלצות מלקוחות המרוצים בגבעתיים 

אלינור גולדמן

היה לי את המצב הבא:
ברכב שלי נתקע אוטומציה (ככה זה נקרא לדעתי) וננעלו כל הדלתות, בזמן שהייתי בפנים, חשבתי שאצטרך כבר לשבור את החלון,
כי אני לא הייתי מודעת כל כך שיש שירותים כאלה כמו פריצת רכבים. הגעתי ללוק פור יו דרך האתר,
ואיש מקצוע הגיע במהירות ופרץ במקצועיות מרשימה את הרכב. תודה רבה שהצלתם אותי!

איתן שלום

שלום. קיבלתי המלצה מהחבר על חברה לוק פור יו, כשפעם אחת שהייתי בחופשה בטבע שכחתי את המפתחות בתוך הרכב וכמובן לא יכולתי כבר להיכנס לאוטו.
לאחר השיחה, הפורץ הגיע אלינו תוך 20 דקות (בהתחשב בכך שהיינו מחוץ לעיר – זה מהיר מאוד). פתח את מכונית ב 15 דקות, הכול עבר טוב ובמהירות!

אז אם נעלתם את עצמכם מחוץ לרכב ואתם גרים בגבעתיים,

מנעולן בעיר גבעתיים ישמח לספק לכם שירות מקצועי והוגן, חייגו אלינו בכל שעה ונשמח לתת שירות אמין ואיכותי

איזה סוג רכבים lock4you פורצים:

הונדה

ניסאן

רנו

פורד

סקודה

סובארו

סיאט

פורד

לקסוס

אופל

מאזדה

מיצובישי

אאודי

סוזוקי

פולקסווגן

יונדאי

טויוטה

פיג'ו

קיה

ב מ וו

סיטרואן

דייהטסו

וולוו

אלפא רומיאו

שברולט ועוד'

תוך כמה זמן פורץ בגבעתיים מגיע:

דקות המתנה מקסימום עד הגעת פורץ

פורץ רכבים בגבעתיים

פורץ רכבים בגבעתיים מאפשר לכם להיחלץ ממצבים הכי לא נעימים, שבהם לא ניתן לפתוח את דלת של הרכב שלכם. אנו מסייעים במגוון מצבים :

המפתח נשאר ברכב נעול

המפתח נתקע או נשבר בתוך מנעול הדלת

פורץ רכבים בגבעתיים מתמחה בפריצות שונות ויפרוץ בשבילכם כל רכב.