לוגו לוק פור יו

איך פותחים רכב שננעל? 

אתם עומדים מחוץ לאוטו ולא יכולים לפתוח אותו? המפתח נשאר בתוך האוטו וסגרתם את הדלת? אתם לא מוצאים את מפתחות הרכב או שהם נגנבו? אתם במקום הנכון. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. נספר לכם מהם הדברים החשובים שעליכם לדעת לפני שאתם מזמינים פורץ, אילו שיטות משמשות לפריצת רכבים ואיך אתם מוודאים שהפורץ מולכם אכן יודע מה הוא עושה.

כל זאת ועוד, בסקירה הבאה.

לפני הכל,

אובדן מפתחות רכב הוא מעמד מלחיץ, בפרט אם אתם בדרך לעבודה או חניתם בחניון מרוחק מהבית ואתם עייפים ומותשים אחרי יום ארוך. אז לפני הכל; בדקו שכל הדלתות אכן נעולות. נשמו עמוק והתקשרו לפורץ. וודאו איתו אם הוא פורץ את סוג הרכב שלכם בהינתן דגם ושנת הייצור ובקשו לראות את ‘תעודת היושר’ שלו (בניגוד לאמונה הרווחת, משטרת ישראל אינה מנפיקה אישור לפריצת רכב עבור פורצים מקצועיים אלא רק מספקת תעודת יושר אותה יכול להנפיק כל אזרח במדינת ישראל ללא קשר למקצועו).

איך פותחים רכב שננעל?

למה סוג הרכב שלכם חשוב?

פריצת רכב היא משימה קלה יחסית כשמדובר ברוב הרכבים. ברכבים גרמניים, לעומת זאת, כדוגמת מרצדס, אאודי, פולקסווגן, סקודה וכו’ ישנה ‘נעילת וואקום’ המצריכה הליך פריצה מתוחכם יותר. נדבר כעת על 2 סוגי פריצת הרכבים הנפוצים: פריצה בעזרת כרית אוויר ופריצת ‘דגדוג’- דרך המנעול.

פריצה בעזרת כרית אוויר

בטח ראיתם את סוג הפריצה הזה בסרט פעולה כלשהו, הפורץ מכניס כרית ניפוח מיוחדת המחוברת למשאבה ברווח שבין הדלת הקדמית לגג הרכב, את הכרית שהוכנסה הוא מנפח באוויר עד ליצירת רווח בין הדלת לגוף הרכב עצמו , דרך הרווח הוא מכניס כעת מוט ברזל לפנים הרכב, איתו ניתן לפתוח באופן פיזי את כפתור הנעילה הפנימי של הרכב. נשמע פשוט, נכון?

פשוט, פשוט, אבל הגרמנים האלה..

רכבים גרמניים מתגאים ב’נעילת וואקום’ ולכן הדרך היחידה לפרוץ אותם היא על ידי ‘דגדוג’ חור המנעול. שיטה זו, כפי שאתם כבר מבינים, לא מסובכת במיוחד אך סביר שהיא תייקר את עלות הפריצה וייתכן שתדרוש מכם קצת יותר סבלנות בהמתנה למפתח החדש שלכם.

אז מה סיכמנו?

פריצת הרכב שלכם היא מאורע מלחיץ, אך היא אינה מסמנת את סוף העולם. למעשה, היא משימה קלה ופשוטה יחסית, שכדאי להיעזר בה באיש מקצוע מיומן שלא יגרום נזק לרכבכם. בסופו של דבר, בעל מקצוע מנוסה שכבר פרץ רכבים רבים בעבר יוכל לתת לכם מענה מדויק הן לגבי זמני הפריצה, הן לגבי היכולת שלו להתעסק עם המנעול הספציפי של הרכב שלכם והן באשר לניסיון העבר שלו. בכל מה שקשור לפריצת הרכב שלכם, חשוב שתעזרו באיש מקצוע שיודע מה הוא עושה, שיכול לתת לכם מענה מהיר, אדיב ומדויק, וישמור על בטיחותכם ובטחונכם האישי.

פורץ רכבים מומסך יהיה זמין עבורכם במשך 24 שעות ביממה

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

פורץ רכבים מוסמך