לוגו לוק פור יו

שכפול מפתחות בחולון

גרים בחולון ויש לכם רק מפתח אחד לרכב? אתם חייבים לשכפל מפתח נוסף – שיכפול מפתחות בחולון.

אף אחד לא רוצה להיתקע מחוץ לרכב ואז לגלות שהמפתח נעול בפנים, לאבד את המפתח היחיד שהיה לכם לרכב בדיוק כשאתם בדקה התשעים לפני איחור לעבודה, או לחלץ את המפתח של הרכב כל פעם מהצרור של הבית כשאתם רוצים להשאיל את הרכב למישהו מבני המשפחה.

אבל זה בדיוק מה שעלול לקרות, אם יש לכם רק מפתח אחד לרכב.

צוות לוק פור יו מספק שירותים בפריסה ארצית של מנעולנים ופורצי מנעולים מקצועיים ומורשים, מציע גם שירותי שכפול מפתח לרכב בחולון.

שכפול מפתחות בחולון

מתי צריך לשכפל מפתח לרכב?

אם יש לכם מפתח אחד בלבד – רצוי לשכפל וכמה שיותר מהר.

רוב האנשים נזכרים לשכפל רק אחרי שהמפתח הולך לאיבוד או ננעל בתוך הרכב ואז כבר הרבה יותר קשה, מורכב ויקר לפתור את הבעיה.

אבל אם אתם פונים כבר עכשיו לשירות שכפול מפתחות לרכב, אתם מקבלים מפתח נוסף, במחיר נוח וללא דאגה, כך שאתם מסודרים – גם אם יש בעיה עם מפתח אחד, לפחות יש לכם עוד מפתח.

כמה עולה שכפול מפתח לרכב בחולון?

קיימות שיטות שונות לשכפול מפתחות לרכב, בהתאם לסוגי המפתחות. יש מפתחות ברזל, או מפתח עם שבב אימובילייזר. יש סוגים שונים של אימובילייזרים ויש גם רכבים שפשוט מונעים עם לחיצה על השלט (שגם אותו צריך לשכפל לפעמים).

יש מפתח חכם לרכב, גם אותו כדאי לשכפל למקרה של אובדן או תקלה ויש גם מפתחות לרכב שלא ניתנים לשכפול.

בגדול, שכפול מפתח לרכב צריך להיות הליך קצר – אם יש לכם את המפתח המקורי ואם מדובר על שכפול ולא על שחזור. אבל כאמור, המחירים משתנים בהתאם לסוג המפתח וסוג הנעילה של הרכב.

טיפ קטן אם תגיעו למנעולן שלכם לצורך שכפול מפתח לרכב, במקום להזמין אותו אליכם, השירות יעלה הרבה פחות. כדי לדעת מה מחיר שכפול מפתח לרכב, שאלו מנעולן בחולון בטלפון כמה זה צפוי לעלות, כך שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות. שימו לב שיש הבדל בין שכפול מפתח לרכב, לבין שחזור של מפתח או קוד, או כרטיס זיכרון למפתח של הרכב.

למי פונים לצורך שכפול מפתח לרכב?

מנעולנים בדרך כלל מספקים שירותי שכפול מפתח לרכב, אלא אם יש לכם מפתח שלא ניתן לשכפול או לשחזור ואז תצטרכו להזמין במיוחד מהחברה ולהמתין עד שישלחו לכם את המפתח לארץ.

אם אתם פונים למנעולן, הקפידו לבדוק כי מדובר על בעל מקצוע מורשה ואמין.

רצוי לבדוק תעודת יושר, המעידה כי האיש אינו עבריין ואין לו עבר פלילי. רצוי גם לבדוק אם הוא עובד תחת פיקוח של עמותת המנעולנים בישראל וכמו כן – לבדוק אם הוא מציע מחיר הוגן, שירות מהיר ואם הוא מגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים.

צוות לוק פור יו מציעים שירותי מנעולן לצורך שכפול מפתח לרכב, פריצת מנעולים, תיקון דלתות ועוד – בפריסה ארצית, 24/7. צרו קשר ונשמח לעזור!

שכפול מפתחות בחולון והסביבה

מקצועיות וניסיון

כדאי לדעת שמנעולן עוסק במגוון תחומים מקצועיים ולכן בבואכם לבקש מפורץ מנעולים מחיר עבור שירות כדאי לוודא מראש כי הוא אכן מתמחה בתחום. יש פורץ רכבים המתמחה רק בתחום הזה ויש מנעולן המציע מגוון שירותים הכוללים פתרונות פריצת כספות, תיקון מנעולים וצילינדרים, קידוד אזעקות וכדומה.
מומלץ לקרוא באתר מהם תחומי ההתמחות של המנעולן על מנת להזמין פורץ מנעולים מקצועי או מנעולן מנוסה ובעל ידע הנדרש לעבודה אצלכם ולא תזמינו בטעות מנעולן חובבן וממש לא מקצועי. ככל שהמנעולן מקצועי יהיה יותר, כך תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

מנעולן מוסמך